برق منطقه‌ای فارس


شرکت برق منطقه‌ای فارس، فعاليت‌های عملی خود را در زمينه تحويل و توزيع برق مورد نياز مصرف‌كنندگان و توسعه، احداث، اصلاح، بازسازی، سرويس، نگهداری و بهره‌برداری از شبكه توزيع از شهريور ماه سال ۱۳۷۴ آغاز نموده است. حوزه عملياتی اين شركت به مساحت ۲۰۱۴۸ كيلومتر مربع شامل: امور هفت گانه برق شيراز، مديريت برق مرودشت، مديريت برق ارسنجان، مديريت برق سپيدان، مديريت برق پاسارگاد، مديريت برق سروستان، مديريت برق صدرا و مديريت برق نواحی شيراز می‌باشد.
مدیران شرکت برق منطقه‌ای فارس، با توجه به حجم بالای دانش تولید‌شده در شرکت و در راستای حفظ منابع دانشی، پیاده‌سازی مدیریت دانش را امری حیاتی دانسته و بنابراین شرکت مشاوران توسعه آینده را در این زمینه به عنوان همراه و مشاور خود برگزید.

کسب گواهی‌نامه شایستگی در مدیریت دانش توسط برق منطقه‌ای فارس

برگزیدگان ششمین دوره ارزیابی جایزه ملی مدیریت دانش در اختتامیه هفتمین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین‌الملی مدیریت دانش معرفی شدند. در این دوره پس از ارسال اظهارنامه‌های تکمیل شده،سازمان‌هایی که نمرات بالاتر از میانگین را کسب نمودند به مرحله دوم جایزه راه یافته و امتیازات عمومی کسب شده در اظهارنامه آنان توسط ارزیابان بررسی حضوری و راستی آزمایی شد. در این مرحله، ارزیابان جایزه از سازمان­‌های راه‌یافته به این بخش بصورت حضوری بازدید به عمل آورده و فرم امتیازات ارزیابی را بر این اساس تکمیل نمودند. با توجه به مجموع امتیازات هر سازمان و بررسی گروهی در کمیته ارزیابی، نتایج ششمین جایزه ملی مدیریت دانش در سطوح مختلف به تأیید هیأت راهبردی رسید و شرکت برق منطقه‌ای فارس موفق به دریافت گواهی‌نامه شایستگی در مدیریت دانش شد.
کسب بهینه دانش‌ها و تجارب ارزشمند تولید شده در حین فرآیندهای کاری، و مدیریت سرمایه‌های فکری، پیاده‌سازی مدیریت دانش را امری حیاتی دانسته و  از سال ۱۳۹۳ اقدام به پیاده‌سازی مدیریت دانش نموده و در این مسیر مشاوران توسعه آینده را به‌عنوان مشاور برگزیده است. کسب این موفقیت را به دانشکاران محترم این شرکت تبریک عرض نموده و امیدواریم با تداوم فعالیت‌های دانش محور در سال‌های آتی شاهد موفقیت‌های بیش از پیش باشیم.