همکاران سیستم


همکاران سیستم در سال ۱۳۶۶، با ۱۲۰ هزار تومان سرمایه و توسط جمعی سه نفره کار خود را آغاز نمود و پس از گذشت قریب به سه دهه فعالیت، به بزرگ‌ترین شرکت نرم‌افزاری بخش خصوصی کشور بدل شده است.این شرکت با دارا بودن ۱۱۰۰ نفر پرسنل در حال ارائه خدمات به بیش از ۱۲۰۰۰ مشتری در كسب و كارهای بزرگ، متوسط و كوچك می‌باشد و بر بازار نرم‌افزاری کشور تسلط کامل دارد.
همکاران سیستم دارای ۵۱ شرکت زیرمجموعه، شامل ۲۵ شرکت منطقه‌ای، ۲۰ شرکت تحت لیسانس و ۶ شرکت تخصصی می‌باشد.
این شرکت‌ها حوزه فعالیت همکاران سیستم را همگام با فناوری روز توسعه داده و سراسر کشور را زیر پوشش محصولات و خدمات قرار می‌دهند.
همکاران سیستم با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد.
این شرکت در راستای حفظ سرمایه‌های غنی دانشی خود که ثمره ۲۶ سال فعالیت در زمینه‌‌ی ارائه راهکارهای جامع مالی، سیستم‌های اطلاعات مدیریت و فناوری تولید نرم‌افزار است، بهره‌گیری از مدیریت دانش را امری حیاتی دانسته و پس از بررسی نرم‌افزارهای موجود در بازار کشور،MTAShre4.0  را به عنوان نرم‌افزاری جامع در این حوزه برگزید و به جمع مشتریان مشاوران توسعه آینده پیوست.