به روز باشیدبا توجه به اینکه سیستم مدیریت محتوا (CMS) و سیستم مدیریت دانش (KMS) با ایجاد، مدیریت و انتشار اطلاعات سر وکار دارند، در نگاه اول به نظر می‌رسد ویژگی‌های کلیدی.

طرح مستندسازی درس‌آموخته‌ها و راهکارهای برتر مدیریت طرح‌های توسعه‌ای 12 تا 24 پارس جنوبی در اواخر سال 1396 با همت واحد پژوهش شرکت نفت و گاز پارس

چارچوب مدیریت دانش در سازمان‌ها با توجه به شرایط و ویژگی‌ خاص هر یک، متفاوت است. اما هر یک از سازمان‌ها می‌توانند 5 اصل جهانی را مورد توجه قرار دهند.

برگزاری کارگاه آموزش مفاهیم مدیریت دانش و دانش‌نویسی در مدیریت خدمات ویژه حفاری شرکت ملی حفاری ایران

مستندسازی تجارب پروژه‌‌های سه‌گانه قشم شامل اسکله نفتی حراء قشم، نیروگاه‌500 مگاواتی ‌پاسارگاد ‌قشم و پالایشگاه ‌نفت فوق سنگین‌ قشم در دست اجرا می‌باشد.

مستقل بودن در فرآیند مدیریت دانش به معنی جلوگیری از اعمال‌نفوذ بی‌دلیل هر یک از واحدهای سازمان در رابطه با استقرار طرح است.

برآورد اولیه از بودجه مدیریت دانش با گذر زمان دستخوش تغییراتی خواهد شد و بهترین راهکار در این زمینه ایجاد برنامه بودجه با افق زمانی سه ساله می‌‌باشد.

شرکت ملی حفاری ایران بزرگ‌ترین شرکت ایرانی در زمینه حفاری اکتشافی، توصیفی، توسعه‌ای، تعمیر و تکمیل چاه‌های نفت، گاز و زمین‌گرمایی در خشکی و فراساحل می‌باشد.

انتخاب، مستند کردن و تکرار فرایندهایی که تاثیر آن در بهبود نتایج و خروجی‌های کسب‌وکار به اثبات رسیده است.

شرکت پایانه‌های نفتی ایران به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران سازمانی عملیاتی، تخصصی و حرفه‌ای است

پرسشگری، بازخورد گرفتن و تجربه کردن، از مشخصه‌های فرهنگ یادگیرنده است.

مجله الکترونیکی مدیریت دانش

فن‌آوری‌های مدیریت دانش اطلاعات دقیق و واقعی ارائه می‌دهند و از بروز عفونت‌های بعدی در این بحران مراقبت‌های بهداشتی جلوگیری می‌کنند.

در مدیریت دانش نیز پیروزی و شکست سازمان‌ها مرهون کارایی و اثربخشی تیم مدیریت دانش سازمان است.

بیشتر